ВИБОР ОБРУЧОК

Декілька порад щодо вибору обручок

Для початку визначтеся для себе, з якого металу Ви хочете обручку: жовте, червоне або біле золото, срібло, платина або інші сплави? Подумайте, чи хочете Ви, щоб в обручках були камені? Якої ширини Ви хочете обручку, тонку і ніжну або більш масивну?

 

Якщо Ви хочете класичні золоті кільця, подумайте над формою і товщиною, яка Вам подобається. Профіль кільця також може бути різним, вибирайте на свій смак і відчуття. Поміряйте кілька кілець, подивіться, як вони виглядають на руці, і чи підходять вони особисто Вам. Якщо Ви хочете кільця з каменем, почитайте, який камінь підходить саме Вам. Подумайте, яке то каміння Вам подобаються за структурою і кольором. Занадто великі камені можуть чіплятися за одяг, будьте обережні, Вам повинно бути зручно і комфортно, адже це кільце Ви будете носити завжди. Звичайно, добре, якщо у Вас схожі погляди, але якщо у Ви не знайшли для себе однакові кільця, то ювелірний магазин може запропонувати Вам кільця, які будуть перегукуватися по дизайну або матеріалу. Тоді чоловік зможе вибрати більш суворий варіант кільця, а жінка — відповідний її стилю.

 

На що варто звернути увагу?

 

Не обирайте обручки від Ювелірного заводу Шарм зі складними формами. Кільце не повинно чіплятися за одяг, пам’ятайте, що носити Вам його не тільки в день весілля, але і все життя, кільце повинно бути зручним в носінні: воно повинно міцно триматися, що не злітати, але при цьому і не тиснути. Пам’ятайте, що в холод товщина пальця звужується, в спеку навпаки розширюється, тому не беріть кільця впритул. Кільце має бути злегка вільним, але і не звалюватися з пальця. Перед приміркою кілець не радимо вживати занадто багато води, через неї можлива набряклість.

приділіть увагу пробі. Чим вище проба, тим вище вартість виробу. Зверніть увагу, що кільця Ювелірнний завод Шарм , який входить до кращіх заводів України, 585—ї проби дуже міцні і не втрачають відтінок, 750—й же кілька яскравіше, але більше схильні до деформації. Проконсультуйтеся з фахівцем в магазині, що конкретно Вам варто підібрати. Пам’ятайте про товщину Ваших пальців і формі рук. На тонких пальцях добре виглядають витончені колечка, на більших — кільця середньої товщини. Кільця можуть привабливо виглядати на вітрині, але при цьому не підходити Вам, тому обов’язково міряйте кільця.

 

© 2010-2019 Киев