Діаманти B2B JEWELRY

Як обрати вироби з діамантами

Як правильно вибрати вироби з діамантами від Золотий Вік або B2B Jewelry

Діаманти — дорогу прикрасу, вони цінувалися з давніх—давен, і за один такий камінь можна було віддати маєток або цілий замок. Заради них здійснювали вбивства і обмани. Вони дарували коханим, королевам і взагалі були символом краси, витонченості та непомірного багатства. Час змінює все, але діаманти і ставлення до них не змінюється. Це як і раніше розкіш, яку можуть собі дозволити лише обрані. Через таку цінності і рідкості каменів дуже гостро стоїть питання оцінки і визначення якості алмазів і діамантів.

Алмаз і діамант.

Алмаз — це камінь, який тільки знайшли в алмазоносной руді і ще не огранили. Пласти землі, де знаходиться велика кількість алмазів, називаються кімберлітові трубки. Це застиглий в земної поверхні вибух вулкана. Магматичні породи містять в собі близько десятої частини алмазів, що вважається досить великим об’ємом. Алмази виникають при досить високій температурі і тиску, мають кристалічну структуру, що складається, як і графіт, з вуглецю. Відмінності лише в структурі, і в принципі, з одного можна зробити інше.

Процес обробки алмазу в діамант дуже складний і довгий, в ньому безліч складних технологічних процесів, хоча загальні принципи обробки не змінювалися багато сотень років. В результаті шліфування камінь набуває не тільки свою красу і починає грати всіма барвами веселки, а й втрачає у вазі. Алмаз з дефектом може бути не дуже цінним, навіть при більшій вазі, тому такі камені часто поділяють на кілька окремих. Цим займаються в спеціальних проектних програмах. Це дуже важлива і відповідальна робота, так що не дивно, що часто кожним алмазом займаються окремо. На виробництві, де використовуються дорогоцінні метали і камені, дуже жорстка і ретельна система охорони. Робітникам і ювелірам доводиться проходити ретельний огляд і навіть рентген, забороняється носити прикраси, а в цехах ведеться відеоспостереження і ретельно перевіряється приходить і споживаний матеріал. Це і зрозуміло, вартість навіть одного діаманта може сягати мільйона доларів. Обирайте якісні обручки з діамантами від Золотий Вік.

 

Якість діаманта.

 

Навіть розмір діаманта відходить на другий план, коли справи стосується якості. В даному випадку це чистота, тобто кількість домішок і яка кількість дефектів присутній в конкретному камені. Саме на ці параметри потрібно звернути пильну увагу при виборі діаманта.

 

 

© 2010-2019 Киев