Ланцюжки B2B JEWELRY

Ланцюжки з срібла та золота

Попит на ювелірні прикраси зростає з кожним днем. На сьогоднішній день більша частина жінок і чоловіків, вважають за краще не ходити годинами по магазинах у пошуках ювелірних прикрас, а зручно влаштуватися з чашкою кави у монітора ноутбука, переглядаючи фотографії блискучих коштовностей. Як виявилося, золоті ланцюжки є одним з найбільш затребуваних прикрас, які купують онлайн, і тому є свої пояснення.

 

В першу чергу, хороші і якісні фотографії надають можливість детально розглянути виріб, в тому числі і дизайн плетіння. Крім того, детальна інформація на сайті інтернет—магазину в доповненні до онлайн консультації фахівця дозволяє уявити більш точну картину про сам прикрасі і про те, як ланцюжок буде виглядати на вас.

 

На відміну від покупки інших ювелірних виробів, наприклад, золоті сережки, кулони, шпильки, кільця, кольє — золоті ланцюжки не мають вставок з дорогоцінного каміння, тим самим роблячи їх універсальним прикрасою, яке можна одягати під різноманітний make—up і колір одягу.

 

По—перше, визначте якої довжини вам потрібна ланцюжок. Для цього можна використовувати звичайну нитку. Розмістіть її навколо шиї на бажану довжину, зафіксуйте і виміряйте вийшов відрізок, округливши отриману цифру до 5 см. Особливою популярністю користуються золоті ланцюжки довжиною 40, 45, 50 і 55см. Під вечірнє вбрання чудово виглядають довгі ланцюжки до 80, 85см.

 

Визначтеся з ідеальною шириною прикраси, так як товщина золотого ланцюжка є не маловажним критерієм. Тонкі ланцюжки в 2—3 мм прийнято вважати традиційно жіночими, трохи товщі в 4—5 мм підходять як для жінок, так і для чоловіків. Ланцюжки з золота шириною 6—15 мм вважаються чоловічою прикрасою, що мають великі ланкові плетіння. Такого роду золоті ланцюжки носяться без кулонів, як окремий вид прикрас.

 

Встановіть за допомогою фільтрів потрібні вам критерії пошуку. У ювелірному магазині Золотий Вік ви можете обмежити пошуки по таких фільтрів як, проба золота, колір золота, розмір і тип плетіння. Таким чином, ви зможете сконцентрувати свою увагу на пошук ідеальної ланцюжка.

 

Звертайте увагу на замок. Найпоширенішими вважаються карабіни і шпрінгельні замки. За характеристиками вони не поступаються один одному. Різниця лише в тому, що замки ставлять на легковагі ланцюга, а карабіновие на ланцюгу з більш важким вагою.

 

 

 

© 2010-2019 Киев