Обручки B2B JEWELRY

Обручки з срібла та золота

Весільні традиції завжди вважалися одними з найкрасивіших та видатних. І якщо зараз вони мають значення не для всіх людей, це зовсім не означає, що вони безповоротно відходять у минуле. Навпаки, інтерес до них з кожним роком зростає. Тому і обручки не виходять з моди. Як і раніше, молоді люди, які вирішили одружитися, в обов’язковому порядку обмінюються такими кільцями.

Звичайно, щасливий шлюб навряд чи залежить від них. Але традиція ця досить старовинна, тому не потрібно повністю про неї забувати. Та й ціна подібних виробів не має особливого значення, головне — це наявність любові, взаємні почуття між двома людьми набагато важливіше. Тому навіть якщо немає можливості купити дуже дорогі прикраси, то це не привід зовсім обходитися без них. До того ж в такій ситуації може допомогти виготовлення ювелірних виробів на замовлення.

 

У наш час обручки виготовляють з різних дорогоцінних металів, найчастіше для цього використовують золото чи платину. Традиційне обручку гладка, на ній немає ніяких візерунків і дорогоцінних каменів.

 

У кожної пари закоханих своя історія відносин. А пропозиція руки і серця, безсумнівно, є першим і незабутнім кроком до спільного майбутнього, це ціла нова книга в історії любові. І щоб відкрити цю книгу, необхідні  обручки які пропонує Золотий Вік в широкому асортименті. Традиція дарувати кільце коханій жінці на знак заручин прийшла до нас із Заходу. Це виріб символізує любов чоловіка до жінки, є підсумком його довгого вибору і показує впевненість в бажанні створити сім’ю. Заручини є вже обдуманим і серйозним кроком, який здатний повністю змінити життя двох людей. Цю подію можна назвати торжеством любові, нехай і не таким грандіозним, як весілля.

 

Традиційну обручку представляє собою гладкий ободок без каменю. При виборі таких прикрас не існує якихось певних стандартів або вимог. Вони можуть бути з червоного або жовтого золота, з платини або срібла, інкрустовані дорогоцінними каменями чи ні, з візерунками або звичайні білі обручки. Головне, щоб шлюб виявився міцним і між двома людьми на все життя збереглися теплі почуття. З новими модними тенденціями в таких виробах стали з’являтися кілька невеликих каменів. Їх огранювання може бути різною: від класичної круглої до незвичайної фантазійної.

 

© 2010-2019 Киев