ПІДВІСКИ B2B JEWELRY

Підвіски з срібла та золота

Якщо загальні питання вибору ювелірної прикраси ми більш—менш повно висвітлюємо в головному розділі , то тут настає час частковостей. Ось, припустимо, підвіска від b2b Jewelry: як її вибирати, що спільного в правилах вибору кольє і підвіски (кулона), що їх розрізняє? Чи можна вважати кулон «напівфабрикатом» для кольє або існують власні рекомендації по його вживання в гардеробі стильної персони?

 

Підвіска із золота 585 другої спроби від Золотого Віку з одного боку, звичайно, кулон — прикраса для носіння на шиї. Це його ріднить з кольє. З іншого, не можна однозначно заявляти, що кулон — прикраса ДЛЯ шиї. На відміну від кольє, яке підкреслює або маскує особливості верхньої частини декольте, підвіска може освіжити образ жінки в ширшому діапазоні.

 

Кольє — готовий ансамбль, який найчастіше, призначений для вечірнього носіння. Аксесуар — і в бенкет, і в світ, що носиться в більшій кількості поєднань.

 

Напевно, цих двох антитез досить для того, щоб описати принципи вибору підвіски. Підвіска, що прикрашає шию, носиться на короткої або середньої довжини ланцюжку, і поміщається в районі міжключічной западини. У разі екстремально короткого ланцюжка або матер’яної горжетки підвіска повинна бути швидше округлої, ніж витягнутої форми. Навпаки, прикраса, що підкреслює лінію грудей, краще вибрати подовженою, бажано асиметричної форми. Хоча ні те, ні інше — не догма.

 

Підвіска із золота 585 другої спроби від ювелірного магазину Золотий Вік дає вам можливість ширше підходити до вибору гардероба. Можливість комбінувати кулон з різними ланцюжками, а то й не ланцюжками зовсім, дозволяє його використовувати і як денну, і як вечірню прикрасу. Кулон можна носити не тільки з декольте або «маленьким чорним платтям», він дозволяє досить широко варіювати предмети гардероба, і це варто враховувати при його виборі і придбанні.

Про золоту підвіску. В останні роки в ювелірну моду увійшли підвіски—трансформери, «елегантним рухом» підвіска перетворюється в брошку, а то і в перстень. Такі підвіски ще повніше втілюють в собі принцип універсальності, властивий цього типу прикрас, але, здебільшого, виконуються в молодіжному дизайні.

Таким чином, при виборі підвіски вам варто керуватися перспективою носіння цього аксесуара на ланцюжках різної довжини і з костюмом різного крою. Ну і природно, естетичним смаком і здоровим глуздом.

 

 

© 2010-2019 Киев