ПЕЧАТКИ B2B JEWELRY

Печатки з срібла та золота

Вибираємо метал чоловічої печатки: золото, срібло і … сталь!

 

Золото. Ну що тут скажеш? Чоловічі золоті печатки також популярні, як і тисячу років тому. Печатки з золота завжди були і будуть символом багатства, благополуччя і високого соціального статусу свого власника. Носячи на пальці золоту чоловічу печатку, Ви як би говорите оточуючим: «Я багатий і впливовий чоловік!». Ще в давні часи золоті печатки були ознакою шляхетного походження, багатства і влади!

 

Дорогі, але і дуже красиві ювелірні чоловічі печатки виконують із застосуванням особливих видів золота, таких як золото біле і рожеве. Можуть бути присутніми і вставки з платини.

 

Золоті чоловічі печатки — символ багатства і високого соціального статусу!

 

Якщо Ви вирішили купити золоту чоловічу печатку, робіть це тільки в авторитетних ювелірних салонах. Підробка може стати не тільки марною тратою грошей, але і становити небезпеку для Вашого здоров’я! Також враховуйте і свій стиль — не всім чоловікам йдуть золоті прикраси, можливо, варто придивитися до кільця зі срібла.

 

Золоті печатки виготовляють із золота різної проби. Одна з найпоширеніших — 585 проба. Це, так зване, червоне золото. Чоловічі печатки із золота 585 проби містять 58,5% золота, решта — мідь і срібло. За ціною вони цілком доступні багатьом і при цьому таке золото відрізняється твердістю і міцністю, не має звички тьмяніти на повітрі.

Срібло. Ще один вкрай гідний і вічно модний варіант — чоловічі печатки зі срібла. Срібло теж дорогоцінний метал, нехай і менш дорогий, ніж золото. Тому в стародавні часи срібні чоловічі печатки теж носили багато знатних і відомі люди (якщо Ви захоплюєтеся живописом, то напевно зможете згадати кілька прикладів, коли на полотні зображений граф, кардинал або цар зі срібною печаткою).

 

Срібна чоловіча печатка — символ сили, лідерства та непересічність. Вона підійде людині з тонким смаком, буде виглядати на руці елегантно і стримано. Якщо Ви носите діловий костюм, то срібна печатка буде чудово поєднуватися з срібними запонками, темною тканиною піджака, сталевим корпусом наручних годинників і сталлю пряжки ременя.

 

Срібні чоловічі печатки виглядають стримано і стильно

 

До того ж чоловіча печатка з сріблом має цілющі властивості цього благородного металу (у всякому разі, так говорять). І не варто забувати, що можна купити срібну чоловічу печатку недорого і заощадити гроші, наприклад, на хороші наручний годинник.

 

© 2010-2019 Киев