КАТАЛОГ ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ з золота B2B JEWELRY

Ювелірні вироби з золота - каталог B2B Jewelry

У всі часи люди цінували золото. Воно є практично в кожному будинку, але мало хто бачив його в чистому вигляді, адже те, що ми купуємо, насправді сплав золота і інших металів.

 

Види золота (каталог)

Залежно від «неблагородного» металу, який входить в лігатуру золота, воно ділиться на:

Жовте: навіть звичне всім золото сонячного кольору може відрізнятися. У нас найбільш поширено то, яке має червонуватий відтінок, так як в ньому міститься мідь. У Європі більш популярне світле лимонне золото, в складі якого переважає срібло, але воно менш міцно.

Біле: цей модний зараз вид золота містить в собі паладій, нікель або платину. Прикраси з нікелем слід купувати обережно, тому що цей метал може викликати алергію. До того ж таке біле золото вважається «неблагородні».

Червоне (червоне): такий колір золота надає мідь, яка в ньому міститься у великій кількості. Також до його складу іноді входить срібло, що додає ювелірного виробу блиск.

Зелене, фіолетове і синє: золото цих квітів зустрічається тільки як елемент ювелірної прикраси з металу іншого кольору. Причина цього полягає в тому, що дані види золота дуже тендітні.

Чорне: це золото саме екзотичне і загадкове, тому що технологія його виготовлення тримається в таємниці. Ювелірні вироби з цього виду золота не виготовляються, воно використовуються лише у вигляді покриття. B2B Jewelry гарантує якість золота та його надійність своїм покупцям.

 

Проба і карат золота

Як відомо, якість золота залежить від його проби, яка показує те, скільки чистого благородного металу міститься в сплаві. В Європі цей же показник вимірюється в каратах. Найчистіше золото — 24 карати, частина домішок в ньому менше 0,001. Найбільше добавок в 9 каратном золоті.

Найбільш поширені ювелірні прикраси в каталозі з золота 585 та 750 проби. З останнього зазвичай виготовляються справжні витвори мистецтва. Найнижча проба — 375, таке золото найтвердіша. 583 пробу зараз не зустріти, так як вона не відповідає міжнародним стандартам, і тому кілька років тому була скасована. Золото 999 проби відповідає 24 каратного. Воно практично ідеальне зовні, але дуже крихке. При покупці золота вище 958 проби потрібно пам’ятати, що воно продається тільки в антикварних магазинах. Найчастіше з нього зроблені старовинні монети. Золото нижче 750 проби з часом починає тьмяніти. Золоті вироби від Золотий вік зроблені із найпоширеніших проб.

 

Яке золото вибрати в каталозі B2B Jewelry — східне або європейське?

 

Золото червонуватого відтінку, яке поширене у нас, називається рожевим. Його проба, як правило, нижче, ніж, наприклад, в Арабських Еміратах. Там вважають за краще прикрашати себе виробами із золота проби 916 і 958. Проте, такий виріб швидко втрачає товарний вигляд. Втім, арабам не шкода, золота у них багато і вони в змозі його міняти хоч кожен день. У наших краях найбільш практичні проби від 375 до 585. B2B Jewelry — це магазини золота, в якому ви зможете проконсультуватися про всі деталі походження матеріалів виробу.

 

ПОРАДА:

Ювелірний виріб гарної якості має бути ретельно опрацьовано, наявність будь—яких, навіть самих незначних, шорсткостей не допускається.

 

© 2010-2019 Киев